Preskočiť na obsah

3 otázky o oprave karbónu #4

V MAMO Carbon sa venujeme aj opravám Vašich karbónových tátošov. Keďže dopyt po opravách karbónových komponentov stúpa, priamoúmerne stúpa aj počet Vašich otázok. To je dôvod, prečo som sa rozhodol písať krátky blog, kde Vám každý pondelok z mojej praxe zodpoviem na tri často kladené otázky.

22. 10. 2018:

1. „Platí sa u Vás za cenovú ponuku?“

Nie, cenové ponuky sú u nás zdarma. Pokiaľ máme dostatok vstupných informácií o poškodení, väčšinou vieme do 1 hodiny reagovať cenovou ponukou. Platba za opravu prebieha až po doručení zákazky majiteľovi, keď si sám našu prácu pozrie a skontroluje.

2. „Ako sa dá objednať, príp. je možné objednať sa aj na dlhší čas vopred?“

My uprednostňujeme kontakt cez e-mail (info@mamo-carbon.sk), ale už sa mi neraz stalo, že si ma zákazník našiel cez WhatsApp, Viber či dokonca Messenger na odporúčanie od známeho. K druhej polke otázky, samozrejme, je možnosť objednať sa aj vopred na konkrétny dátum, prípadne mesiac. Všetko to je vecou dohody a už sme mali aj viacero podobných objednávok.

3. „Poskytujete nejaké zľavy?“

Áno. Máme dva spôsoby. Množstevná zľava – keď má niekto viacero komponentov na opravu alebo má komponent, ktorý je viacnásobne prasknutý, tak uplatňujeme množstevné zľavy bežne 20% až 30%. Tou druhou možnosťou je, že si svoju zľavu vybojujete na pretekoch, kde sa občas počas sezóny ukážeme a poskytneme organizátorom možnosť dať do cien pre výhercov zľavy v hodnote od 20% do 50%.

V prípade, že máte nejaké otázky ohľadne karbónu alebo karbónových opráv ma kontaktujte na e-mail info@mamo-carbon.sk alebo na tel. číslo 0908 364 001.

Pekný zvyšok dňa Vám praje Ľubomír Malich, konateľ firmy MAMO Carbon, s. r. o.

 

Jedna z opráv v predošlom týždni: ROVAL CL 50 DISC; poškodenie pri defekte za jazdy, doba opravy bola 2 dni.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.