Preskočiť na obsah

3 otázky o oprave karbónu #2

V MAMO Carbon sa venujeme aj opravám Vašich karbónových tátošov. Keďže dopyt po opravách karbónových komponentov stúpa, priamoúmerne stúpa aj počet Vašich otázok. To je dôvod, prečo som sa rozhodol písať krátky blog, kde Vám každý pondelok z mojej praxe zodpoviem na tri často kladené otázky.

08. 10. 2018:

1. “Dostanem na opravu nejakú záruku?”

Áno, doživotnú. Našou prácou sme si 100% istí. Preto môžeme neskromne zákazníkovi ponúknuť “istotu” v podobe doživotnej záruky. Ako som už v predošlom článku uviedol, opravené  miesto sa stane tou najpevnejšou a najodolnejšou časťou na danom komponente.

2. “Ako mám pripraviť svoj bicykel na opravu?”

Samozrejmosťou by mala byť čistota bicykla.
Taktiež je vhodné odovzdať len konkrétny karbónový komponent alebo výrobok, ktorého sa oprava týka (napríklad kompletne odstrojený rám bicykla). To nám uľahčí častú manipuláciu v priebehu opravy a odstráni možné riziko poškodenia ostatnej výbavy bicykla. Avšak, neodporúčame aby ste sa púšťali do svojpomocnej “predopravy” poškodenia. Jej následky môžu mať negatívny dopad. Karbón je špecifický materiál a preto si pri opravách vyžaduje profesionálny prístup.

3. “Aké mám možnosti spôsobu dodania?”

Určite najlepším, a mnou najviac preferovaným, spôsobom dodania je osobné stretnutie. Vždy sa snažíme vyhovieť zákazníkovi (spokojnosť cyklistov je našim cieľom), takže sa častokrát stane, že po dohode ideme s opravou aj do 100km (sídlo firmy je v okolí Žiliny). Veľmi rád sa s Vami stretnem osobne a prehodím pár slov. Ak sa na stretnutí nedohodneme,   nasledujúcou možnosťou je prepravná spoločnosť. Výber prepravcu nechávame na Vás. Pre približnú predstavu uvádzam príklad Slovenskej pošty, ktorá ponúka službu Expres kuriér – za odoslanie rámu bicykla s poistením na 1000€ zaplatíte cca 6€. Na druhý deň je rám bicykla u nás, a my môžeme začať pracovať na oprave karbónu.

 

V prípade, že máte nejaké otázky ohľadne karbónu alebo karbónových opráv ma kontaktujte na e-mail info@mamo-carbon.sk alebo na tel. číslo 0908 364 001.

Pekný zvyšok dňa Vám praje Ľubomír Malich, konateľ firmy MAMO Carbon, s. r. o.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.