Preskočiť na obsah
MAGNUS PRO LOGO TRANSPARENT

Fólie na mieru

Priamo na Váš rám aplikujeme ochranný polep na mieru v rozsahu, ktorý si sami zvolíte. Fólie manuálne meriame a prekresľujeme do digitálnej podoby. Následne sa fólie režú na plotri a aplikujú na komponenty.

Rozsah

V ponuke máme niekoľko stupňov ochrany rámu, od základného polepu najviac exponovaných miest (15-20%) až po kompletnú ochranu celého rámu (cca 80-90%). Ceny jednotlivých fólií nájdete v cenníku nižšie.

Kvalita

Používame výhradne len certifikované fólie od značky Magnuspro. Vyznačujú sa svojou priezračnosťou, 10 ročnou zárukou a samozaceľovacou schopnosťou funkčnou už od 25°C.

Poradenstvo

Sme Vám plne k dispozícii na našom telefónnom čísle alebo maily. Radi Vám pomôžeme s výberom matnej alebo lesklej fólie. Kontaktovať nás môžete cez formulár nižšie.

Ochrana povrchu laku

Ako prví na Slovensku sme sa začali zaoberať vymeriavaním a lepením ochranných fólií na mieru. V spolupráci so značkou MAGNUSPRO Vám tak môžeme ponúknuť službu, ktorá v sebe nesie najvyššiu kvalitu fólií a zároveň našu detailnú prácu pri manuálnom vymeriavaní a lepení. Tieto fólie slúžia na ochranu povrchu lesklého (lesklé fólie) alebo matného (matné fólie) laku. Sme prvým a jediným autorizovaným aplikačným strediskom na Slovensku, pokiaľ sa jedná o cyklistický segmentNaša firma je špecializovaná na aplikáciu vysoko kvalitných ochranných fólií pre bicykle, ktoré sú navrhnuté tak, aby chránili lak bicykla pred poškriabaním a zafixovali ho v TOP stave minimálne po dobu záruky 10 rokov

Naši odborníci majú bohaté skúsenosti s aplikáciou ochranných fólií a precízne ich prispôsobia Vášmu bicyklu. Bez ohľadu na to, či máte cestný bicykel, horský bicykel, elektrobicykel alebo iný typ bicykla, naše ochranné fólie dokonale padnú a chránia ho bez toho, aby narušovali jeho vzhľad.

Okrem kvality našich produktov a služieb sa vždy snažíme poskytnúť vám aj vynikajúci zákaznícky servis. Naši zákazníci sú pre nás na prvom mieste, a preto sa vždy snažíme splniť ich očakávania a prekonať ich predstavy. Ponúkame individuálny prístup, profesionálnu radu a rýchle a spoľahlivé služby.

Ak si prajete ochrániť lak vášho bicykla a udržať ho v perfektnom stave, neváhajte a kontaktujte nás formulárom nižšie alebo telefonicky, aby sme Vám pomohli s výberom a aplikáciou ochranných fólií na mieru od značky MAGNUSPRO. Vaša spokojnosť je pre nás najväčšou odmenou!

CENNÍK JEDNOTLIVÝCH FÓLIÍ

HLAVA 19€ – väčšinou sa skladá z jednej až troch samostatných fólií v závislosti od tvarov rámu

HORNÁ RÁMOVÁ TRUBKA49€ – jedna fólia veľkého rozsahu pokrývajúca plochu trubky zhora, z bokov, čiastočne zdola

SEDLOVÁ TRUBKA49€ – väčšinou ide o jednu až dve fólie s dôrazom na ochranu od zadného kolesa

DOLNÁ RÁMOVÁ TRUBKA69€ – väčšinou ide o jednu až dve fólie, ktoré zasahujú až k stredu rámu a chránia rám plnohodnotne zdola a z bokov, čiastočne zhora trubky

DOLNÁ VZPERA ZADNEJ STAVBY 29€ (2x) – väčšinou ide o jednu až dve fólie na jednu vzperu (cena za jednu vzperu)

HORNÁ VZPERA ZADNEJ STAVBY29€ (2x) – väčšinou ide o jednu až dve fólie na jednu vzperu (cena za jednu vzperu)

VNÚTORNÉ PLOCHY OKOLO PLÁŠŤA19€ – priestor zadnej stavby, ktorý je najviac namáhaný kamienkami, blatom…

VIDLICA49€ – väčšinou ide o dve až tri samostatné fólie

 

CELOPOLEP

Komplexná ochrana orientačne 90% lakovanej plochy rámu alebo vidlice. Spoje alebo ukončenia fólií sú takmer neviditeľné vďaka nízkej hrúbke fólie len 215 mikrónov. Celopolep aplikujeme zväčša do 1-3 pracovných dní. Hmotnosť celopolepu sa pohybuje okolo 50 – 60 gramov. Počet fólií sa vo výsledku pohybuje okolo 20 kusov samostatných na mieru rezaných fólií.

Osobný odber je možný na ulici Bratislavská 1838, Žilina – areál firiem FELBERMAYR, BEDEKO, KCM a MAMO Carbon. 

Osobné stretnutie je potrebné dohodnúť minimálne 1 deň vopred na orientačný čas cez telefónne číslo 0908 364 001. Štandardne sme počas pracovných dní k dispozícii od 10:00 do 15:00. Samozrejme miesto ako aj čas stretnutia môže byť flexibilný podľa včasnej vzájomnej dohody.

Adresa pre kuriéra

MAMO Carbon, s.r.o.

Stráňavy 42

013 25 Stráňavy

 

Osobné stretnutie

Bratislavská 1838

010 01 Žilina

Areál firiem FELBERMAYR, BEDEKO, KCM

Kontakt

Ľubomír Malich, konateľ

0908 364 001 

info@mamo-carbon.sk

Grafika

O naše grafické návrhy sa stará naše grafické štúdio MAMO Graphic. Mimo iného sa venuje aj výrobe oblečenia na mieru, nálepiek a pod.