Preskočiť na obsah

Fólie na mieru

Priamo na Váš rám aplikujeme ochranný polep na mieru od 49€. Fólie manuálne meriame a prekresľujeme do digitálnej podoby. Následne sa fólie režú na plotri a aplikujú na komponenty.

Rozsah

V ponuke máme niekoľko stupňov ochrany rámu, od základného polepu najviac exponovaných miest (15-20%) až po kompletnú ochranu celého rámu (cca 80-90%).

Kvalita

Používame len certifikované fólie od značky Magnuspro. Vyznačujú sa svojou priezračnosťou, 10 ročnou zárukou a samozaceľovacou schopnosťou funkčnou už od 25°C.

Poradenstvo

Sme Vám plne k dispozícii na našom telefónnom čísle alebo maily. Radi Vám pomôžeme s výberom matnej alebo lesklej fólie a následnou aplikáciou.

MAGNUS PRO LOGO TRANSPARENT

Ochrana povrchu laku

Ako prví na Slovensku sme sa začali zaoberať vymeriavaním a lepením ochranných fólií na mieru. V spolupráci so značkou MAGNUSPRO Vám tak môžeme ponúknuť službu, ktorá v sebe nesie najvyššiu kvalitu fólií a zároveň našu detailnú prácu pri manuálnom vymeriavaní a lepení. Tieto fólie slúžia na ochranu povrchu lesklého (lesklé fólie) alebo matného (matné fólie) laku. Sme prvým a jediným autorizovaným aplikačným strediskom na Slovensku, pokiaľ sa bavíme o cyklistickom odvetví. 

REALIZÁCIE:

Osobný odber je možný na ulici Bratislavská 1838, Žilina – areál firiem FELBERMAYR, BEDEKO, KCM a MAMO Carbon. 

Osobné stretnutie je potrebné dohodnúť minimálne 1 deň vopred na orientačný čas cez telefónne číslo 0908 364 001. Štandardne sme počas pracovných dní k dispozícii od 10:00 do 15:00. Samozrejme miesto ako aj čas stretnutia môže byť flexibilný podľa včasnej vzájomnej dohody.

Adresa pre kuriéra

MAMO Carbon, s.r.o.

Stráňavy 42

013 25 Stráňavy

 

Osobné stretnutie

Bratislavská 1838

010 01 Žilina

Areál firiem FELBERMAYR, BEDEKO, KCM

Kontakt

Ľubomír Malich, konateľ

0908 364 001 

info@mamo-carbon.sk

Grafika

O naše grafické návrhy sa stará naše grafické štúdio MAMO Graphic. Mimo iného sa venuje aj výrobe oblečenia na mieru, nálepiek a pod.