MAGNUS PRO LOGO TRANSPARENT

Fólie na mieru

Priamo na Váš rám aplikujeme ochranný polep na mieru od 49€. Fólie manuálne meriame a prekresľujeme do digitálnej podoby. Následne sa fólie režú na plotri a aplikujú na komponenty.

Rozsah

V ponuke máme niekoľko stupňov ochrany rámu, od základného polepu najviac exponovaných miest (15-20%) až po kompletnú ochranu celého rámu (cca 70%).

Kvalita

Používame len certifikované fólie od značky Magnuspro. Vyznačujú sa svojou priezračnosťou, 10 ročnou zárukou a samozaceľovacou schopnosťou funkčnou už od 25°C.

Poradenstvo

Sme Vám plne k dispozícii na našom telefónnom čísle alebo maily. Radi Vám pomôžeme s výberom matnej alebo lesklej fólie a následnou aplikáciou.

Sme certifikovaným aplikačným strediskom fólií značky Magnuspro.

Ochranné fólie sú prevenciou pred poškodením laku. Ich aplikáciou sa zvýši odolnosť voči škrabancom, ťukancom a oderkom. Lak vďaka nej vydrží oveľa dlhšie v top stave. Je dôležité použiť vhodné fólie podľa miesta, kde je aplikovaná a taktiež podľa podkladu – aký lak sa nachádza na ráme. Pre ich „neviditeľnosť“ používame matné i lesklé fólie. Pokiaľ máte záujem o aplikáciu fólii na mieru, môžete nás osloviť cez kontaktný formulár nižšie. 

20220803_131647

Adresa pre kuriéra

MAMO Carbon, s.r.o.

Stráňavy 42

013 25 Stráňavy

 

Osobné stretnutie

Bratislavská 1838

010 01 Žilina

Areál firiem FELBERMAYR, BEDEKO, KCM

Kontakt

Ľubomír Malich, konateľ

0908 364 001 

info@mamo-carbon.sk

Grafika

O naše grafické návrhy sa stará naše grafické štúdio MAMO Graphic. Mimo iného sa venuje aj výrobe oblečenia na mieru, nálepiek a pod.