Preskočiť na obsah

Ochranné fólie
pre bicykle
vymeriavané a rezané na mieru

Vitajte na našej stránke venovanej ochranným fóliám. V našej firme sa okrem iného venujeme aj vymeriavaniu a aplikácií ochranných fólií na bicykle alebo iné komponenty. Pokiaľ teda hľadáte možnosť ako ochrániť lak svojho bicykla, ste na správnom mieste! Nižšie sa dozviete všetky dôležité informácie vrátane cien jednotlivých fólií, galérie našich prác alebo aj kontaktný formulár!

Náš tím má bohaté skúsenosti, ktoré sú potrebné pre dodanie TOP práce. Každú fóliu precízne prispôsobíme Vášmu bicyklu bez ohľadu na to, či máte cestný bicykel, horský bicykel, elektrobicykel, gravel alebo iný typ bicykla, naše ochranné fólie dokonale padnú a chránia ho bez toho, aby narušovali jeho vzhľad!

 

Čo ponúkame?

Konzultácia

Na základe dlhoročných skúseností v cyklistickom segmente Vám vieme odporučiť riešenie presne pre Vás!

Rýchlosť

Ochranné fólie u nás priamo aplikuje náš grafik, ktorý sa špecializuje iba na prácu s fóliami, čo zaručuje rýchle dodanie práce!

Prispôsobenie

Ponúkame možnosť zvoliť si presný rozsah ochrany pomocou formulára nižšie, kde si zvolíte, ktoré fólie chcete!

Celopolep

Našou najviac využívanou službou je „CELOPOLEP“, kde vieme ochrániť cca až 95% lakovanej plochy rámu!

Funkcie

Samozaceľovacia funkcia proti škrabancom, nemenná čírosť, hlboký lesk alebo mat, keramická vrstva na povrchu…

Záruka

Používame výhradne certifikované fólie značky MAGNUSPRO, ktoré garantujú záruku 10 rokov!

Naša práca

Celopolep bicykla ochrannou fóliou

Ručné meranie priamo u nás

Najdôležitejšia časť celého procesu je vymeriavanie fólií. Nakoľko si vždy a všetky fólie vymeriavame sami, ponúkame tak zákazníkovi vysokú mieru flexibility alebo kombinácií. Tento proces nám väčšinou zaberie 5-8 hodín času, pokiaľ sa bavíme o plnom rozsahu. Po rozmeraní nasleduje prekreslenie do grafického programu a plotrovanie do MAGNUSPRO OPTIMUM alebo MATTE fólie.

Hmotnosť

Pri celopolepe bicykla ochrannými fóliami Magnuspro sa pohybuje celková hmotnosť fólií okolo 50-70 gramov.

Čas dodania

Celopolep bicykla ochrannou fóliou trvá1-2dni. Jedná sa o intenzívnu prácu na Vašom bicykli, ktorá vo výsledku trvá 8-12 hodín, ale väčšinou je potrebné rozdeliť ju na 2 dni.

Samo-opravná funkcia

Samozaceľovacia funkcia funguje pri fóliách MAGNUSPRO od teploty +25 stupňov Celzia.

Cena

Cena celopolepu začína od cca 300€ - napríklad HT MTB rám. Náročnejší polep - napríklad e-bike FULL SUSPENSION v karbóne je cena okolo 400€. Ceny sú veľmi individuálne a je potrebné zaslať nám dopyt cez formulár nižšie.

Dokonalá čírosť, stálosť a lesk

Lesklá fólia MAGNUSPRO OPTIMUM ponúka dokonalú čírosť, farebnú stálosť a dokonalý lesk, čo zabezpečí, že fólie sa na ráme tzv. "zlejú" s lakom na ráme do jednoliateho celku.

Hrúbka fólie

Hrúbka fólie MAGNUSPRO OPTIMUM a MAGNUSPRO MATTE je 215 mikrónov. Táto hrúbka zabezpečuje dostatočnú ochranu laku. Fólie sú určené iba na ochranu laku, nie na ochranu rámu/karbónu pred silným nárazom.

Ako dodať bicykel?

K ochranným fóliam možno odovzdať kompletný čistý bicykel podľa možnosti bez reťaze - reťaz si vieme dať dole aj sami, pokiaľ je rýchlospojka.

Termín nástupu

Po prvom kontakte sme schopní Vám v krátkom čase vyhotoviť polep bicykla. Väčšinou je termín nástupu možný ihneď, resp. podľa vyťaženosti. najbližší možný termín.

Rozsah ochrany lakovanej plochy

Pri celopolepoch sa spravidla bavíme o ochrane 90-95% lakovanej plochy rámu. Dôraz sa kladie na najviac exponované miesta.

Počet fólií

Počet fólií pri celopolepe sa skladá zo základných 8 kusov fólií, ktoré sú doplnené o cca 6-10 kusov doplňujúcich fólií.

Kontaktný formulár

Značka a model bicykla
Súčasťou CELOPOLEPU sú doplnkové fólie na miesta, kde nie je možné aplikovať jednu veľkú fóliu. Tieto doplnkové fólie Vám vieme na vyžiadanie naceniť aj k čiastočnému polepu.
0,00 €
Cena je orientačná. Po zaslaní dopytu Vám cenovú ponuku potvrdíme.

Osobný odber je možný na ulici Bratislavská 1838, Žilina – areál firiem FELBERMAYR, BEDEKO, KCM a MAMO Carbon. 

Osobné stretnutie je potrebné dohodnúť minimálne 1 deň vopred na orientačný čas cez telefónne číslo 0908 364 001. Štandardne sme počas pracovných dní k dispozícii od 10:00 do 15:00. Samozrejme miesto ako aj čas stretnutia môže byť flexibilný podľa včasnej vzájomnej dohody.

Adresa pre kuriéra

MAMO Carbon, s.r.o.

Stráňavy 42

013 25 Stráňavy

 

Osobné stretnutie

Bratislavská 1838

010 01 Žilina

Areál firiem FELBERMAYR, BEDEKO, KCM a MAMO Carbon

Kontakt

Ľubomír Malich, konateľ

0908 364 001 

info@mamo-carbon.sk

Grafika

O naše grafické návrhy sa stará naše grafické štúdio MAMO Graphic. Mimo iného sa venuje aj výrobe oblečenia na mieru, nálepiek a pod.