Preskočiť na obsah

Pokiaľ nás chcete kontaktovať ohľadne opravy karbónových výrobkov, prosíme, riaďte sa pokynmi nižšie.

Fotky praskliny

Je nutné urobiť detailné fotky prasknutého miesta z viacerých uhlov pri dobrom svetle v čo najvyššej kvalite. Dbajte na to, aby bolo z fotiek jasne viditeľné aj širšie okolie poškodenia.

E-mail s popisom

Do e-mailu popíšte aktuálny stav poškodenia a rovnako aj príčinu poškodenia. Fotky, prosíme, priložte ako prílohu. Náš e-mail je info@mamo-carbon.sk

Cenová ponuka

Na maily odpovedáme do 2 hodín alebo najneskôr do 24h a súčasťou odpovede sú cenové ponuky formou PDF - štandard a po dopyte Vám vieme vyhotoviť aj ponuku EXPRES riešenia.

Realizácia

Po dohode sa komponent zaraďuje do nášho pracovného plánu.
Termín nástupu je možný vždy ihneď. O priebehu realizácie alebo o zmenách Vás priebežne informujeme.

Rám ako nový!

Na naše opravy rámov poskytujeme doživotnú záruku. Výsledok našej práce je pôvodný stav do najmenších detailov alebo podľa želania zákazníka.

…Vaša bezpečnosť na prvom mieste!

Za našou prácou vykonanou na bicyklových rámoch stojí precízny detailný prístup a množstvo skúseností. Spolu máme cez 50 rokov skúseností v oblasti kompozitných materiálov, ich spracovaní, výrobe z nich, s výrobou foriem alebo s rôznymi riešeniami na mieru. Naše predošlé činnosti častokrát presahovali hranice SR a robili sme zákazky pre zákazníkov z krajín ako Švajčiarsko, Rakúsko, Nemecko, Cyprus, Austrália, Maďarsko, Poľsko, Holandsko, Česká republika alebo Belgicko.  Pomáhame nielen cyklistom, ale aj iným športovcom – lyžiari, bežkári, potápači, florbalisti, hokejisti, skialp… Taktiež sme svojou prácou mohli pomôcť aj viacerím zdravotne ťažko postihnutým osobám. Niekedy našou činnosťou zasiahneme aj do odvetví ako auto-moto, 3D tlač, zváranie, sústruženie, CNC obrábanie. Na základe tejto praxe poskytujeme doživotnú záruku na našu prácuVäčšina opráv je dokončených do 15-20 pracovných dní.

Na opravu s cenovou ponukou ŠTANDARD prijímame len kompletne rozobraté rámy a komponenty, ktoré musia byť čisté. Na opravu s cenovou ponukou EXPRES prijímame aj čiastočne zložené bicykle/iné komponenty. 

Pri porovnávacenových ponúk treba zohľadňovať, čo za svoje peniaze reálne dostanete. U nás si hneď na vstupnom procese vyskúšate komunikáciu s našou kolegynkou, ktorá sa Vám bude venovať pri navrhovaní riešenia formou cenovej ponuky, dohodnutia termínu a prevzatia zákazky k nám. Pokiaľ ide o technicky náročnejší dopyt, automaticky to rieši kompetentný človek. 

Na dopyty odpovedáme do 24h. Je pre nás veľmi dôležité byť so zákazníkom neustále v spojení a konfrontovať ho, ak treba, s postupom prác. Preto prosím uvádzajte do mailov aj svoje kontaktné údaje. 

Hlavnou časťou je samotná oprava. Na každú realizáciu nahliadame individuálne a posudzujeme stav rámu/komponentu. Veľmi dôležité je vopred porozumieť prečo došlo k poškodeniu a dôkladne preskúmať reálny rozsah poškodenia. Následne môžeme prejsť k príprave miesta na opravu. Toto miesto sa manuálne brúsi najskôr priamo po praskline a neskôr sa rozbrusujú prechody po delaminácii alebo tak, aby mohla byť oprava po funkčnej stránke dokonale prepojená so zvyškom rámu. 

Povrchová úprava do pôvodného stavu po hotovej práci na samotnom karbóne je u nás už dobrým štandardom. Či už je na ráme/komponente použitá obyčajná hladká farba, metalíza, perleť, chameleón, transparentný lesklý či matný lak, candy farby, rôzne abstraktné efekty apod., nie je pre nás problém dosiahnuť pôvodný vzhľad. 

STANDARD

  • Termín nástupu ihneď, ako Vám to vyhovuje
  • Dodanie zákazky ORIENTAČNE do 20 pracovných dní
  • Je nutné dodať kompletne rozobratý rám/komponent
  • Cenová ponuka formou PDF do 24h po zaslaní dopytu

EXPRES

  • Termín nástupu ihneď, ako Vám to vyhovuje
  • Dodanie zákazky do 8 pracovných dní
  • Ak to miesto opravy dovoľuje, bicykel môže byť čiastočne alebo kompletne zložený
  • cca +30% k cene štandardnej ponuky
  • Nadštandardný individuálny prístup

Osobný odber je možný na ulici Bratislavská 1838, Žilina – areál firiem FELBERMAYR, BEDEKO, KCM a MAMO Carbon. 

Osobné stretnutie je potrebné dohodnúť minimálne 1 deň vopred na orientačný čas cez telefónne číslo 0908 364 001. Štandardne sme počas pracovných dní k dispozícii od 10:00 do 15:00. Samozrejme miesto ako aj čas stretnutia môže byť flexibilný podľa včasnej vzájomnej dohody.

OPRAVY KARBÓNU

Oprava trubky na karbónovom ráme – prasklina v počiatočnom štádiu – 199€

Oprava trubky na karbónovom ráme – prasklina väčšieho rozsahu – 299€

Oprava spoja alebo iného zložitého miesta na karbónovom ráme – 399€

Povrchová úprava do pôvodného designu – od 99€

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

Výroba a lepenie fólie pod reťaz – 20€

Ochranné fólie na rám – od 99€

Odvoz/dovoz k zákazníkovi – 0,5€/km

Aplikácia fólií, ochranných častí, opätovná aplikácia krytov – 20€

Odstránenie fólií, ochranných častí, demontáž krytov – 20€

Odstránenie nečistôt a mastnôt – 20€

Miešanie 1 odtieňa farby – 20€

Poštovné a balné SR – 20€

Poštovné a balné zahraničie (EÚ) – 40€

Adresa pre kuriéra

MAMO Carbon, s.r.o.

Stráňavy 42

013 25  Stráňavy

 

Osobné stretnutie

Bratislavská 1838

010 01 Žilina

areál firiem FELBERMAYR, BEDEKO, KCM a MAMO Carbon

Kontakt

Ľubomír Malich, konateľ

0908 364 001 

info@mamo-carbon.sk

Grafika

O naše grafické návrhy sa stará naše grafické štúdio MAMO Graphic. Mimo iného sa venuje aj výrobe oblečenia na mieru, nálepiek a pod.